Tunele Wiki
Advertisement
Uwaga! ten artykuł to zaledwie zalążek!

Jeżeli masz jakieś pożyteczne informacje lub grafiki, możesz rozbudować ten artykuł, używając opcji "Edytuj".

Celia Burrows (z domu Boswell) - przybrana matka Willa. Występuje we wszystkich tomach. Z początku przesiaduje całe dnie przed telewizorem, nie licząc krótkich "wypadów" do kuchni i łazienki, później jednak zostaje jednym z agentów Drake'a.


Rasa[]

Górnoziemka

Rodzina[]

Wygląd[]

Średniej długości ciemne włosy. Ma 36 lat. 

Charakter[]

Przeszłość[]

Fabuła[]

Tunele[]

Przybrana matka Willa i Rebeki, żona dr Burrowsa. Nie zajmuje się domem. Jej zajęciem jest oglądanie seriali. Do wszystkiego podchodzi apatycznie i bez więksego zainteresowania. Od czasu do czasu udaje się do kuchni. Ma swoje ulubione miejsce – fotel.

Tunele: Głębiej[]

Matka Willa trafia do Humphery House – placówki rekonwalescencji. Podczas spotkania z Sarą wchodzi z nią w konflikt. Załamuje się po śmierci pensjonariuszki Starej pani L. Postanawia wyjść z ośrodka i odnaleźć Willa na własną rękę.

Tunele: Otchłań[]

Pani Burrows przechodzi przemianę. Idzie do pracy, wynajmuje mieszkanie. Interesuje się sprawą zaginięcia męża, syna i córki. Jest obserwowana przez Drake’ a. Po wydostaniu się na powierzchnię Willa i doktora, dowiaduje się o Rebece. Zostaje agentką Drake’ a. W akcji przeciwko Styksom zostaje przez nich porwana i przesłuchana przy pomocy Ciemnego Światła. Jak się okazuje Celia jest niesamowitym przypadkiem, który sprzeciwił się owemu wynalazkowi. W konsekwencji prawdę  z niej wyciąga 6 Ciemnych Świateł. W finałowej scenie trafia do domu Drugiego Oficera, który ją przygarnia

Tunele: Bliżej[]

Znajduje się w domu Drugiego Oficera. Traci wzrok ale w zamian zyskuje nowy zmysł wyczuwania emocji i ludzi. Zaprzyjaźnia się z kotką – Colly. Wydostaje się wraz z Chesterem i Drakiem do Górnoziemia. Zostaje wywieziona z pozostałymi na wieś do Parrego – ojca Drake’ a. W finałowej scenie oglądają wiadomości z napadu na Bank Anglii.

Tunele: Spirala[]

Tunele: Finał[]

Advertisement