Tunele Wiki
16 Postów
Nanaki
Stary styks
Misiek1997

Filtruj posty Resetuj

Kategorie

Sortuj według

  • Wszystkie
  • Obserwowane
• 11/27/2017

Witaj w Dyskusjach!

Dyskusje to miejsce, w którym możesz rozmawiać na swój ulubiony temat, dzielić się wiadomościami oraz pomysłami, snuć teorie i poznawać innych fanów. Zawartość twojego Forum została przekształcona w posty Dyskusji, więc nic nie zginęło.

Żeby dowiedzieć się, co jeszcze możesz tutaj znaleźć, zobacz http://spolecznosc.wikia.com/wiki/Pomoc:Dyskusje.

Jeżeli jesteś administratorem tej społeczności, poznaj szczegóły jak dostosować stronę Dyskusji i dodać zasady dla innych współtwórców: http://spolecznosc.wikia.com/wiki/Pomoc:Narz%C4%99dzia_do_moderowania_Dyskusji

Miłej zabawy!
0 0
• 6/29/2016
0 0
• 2/1/2015

Coś tu jest nie tak...

Kiedy ostatnio przeglądałam wiki natrafiłam na ten obraz pt.: "Moskit podczas walki z Tamem". Budzi on we mnie wiele kontrowersji, gdyż Moskit został zabity przez Tama maczetą, a to coś co trzyma w ręku coś w tym rodzaju, wcale tama nie przypomina. Nie sądzę,ay tam chodził w takich ciuchach i tak dziwnie wyglądał.
0 1
Użytkownik FANDOMU
• 11/15/2013

Wrażenia po przeczytaniu Tuneli Finał.

Jakie są wasze ważenia po przeczytaniu ostatniej części 'Tuneli'?
Ja szczerze powiedziawszy się wzruszyłam. :)
Książka jak dla mnie jest świetna. Zawiera wszystkie elementy, za które pokochałam 'Tunele'. :)
Szkoda tylko, że to już jest koniec 'Tuneli'. :(
0 15
Użytkownik FANDOMU
• 7/13/2013

Moskit=eddie

czy przypadkiem moskit to nie Eddie? 
raz sie przyznal (Eddie) ze to on jest odpowiedzialny za przedwczesna smierc Tama...
A tak wogole to jesli nawet Stary Styks nie jest jego (Moskita czy tam Eddiego) ojcem to musi być tesciem co na jedno wychodzi ;)
0 7
• 7/7/2013

Mamy już spotlight :)

Przeglądając Admin Dashboard zauważyłem w na dole strony wielce interesujący, czarno-zielony prostokącik :)

(To to na dole, jakby co)
0 3
• 7/1/2013

Infoboxy

Cześć, chciałabym poruszyć temat infoboxów.
Jak widać tutaj, pod Rasą są cztery następne "punkty" (nie wiem, jak to inaczej nazwać) jak Rodzice itp. Moim zdaniem jest to nieco niepotrzebne i zastanawiałam się, czy dałoby się przerobić infoboxy tak, żeby wyszło to tak jak w tym przypadku na Bleach Wiki. Jak widać, jest tam jedynie generalizujące Krewni (ew. Rodzina, też byłoby ok), do którego przypisuje się każdą spokrewnioną postać, a w nawiasie określa się stopień pokrewieństwa. Jeżeli chodziłoby o przybrane rodzeństwa itp., to rzecz jasna wystarczyłoby wpisać w takowym nawiasie "przybrany brat/przybrana siostra" lub "adoptowany/przybrany syn" - jak np. tutaj.
Sądzę, że takie rozwiązanie byłoby lepsze niż obecne rozbicie na kilka części: nawet w artykule o Willu znajduje się jednocześnie i opis w infoboksie, i w samym artykule, w sekcji Rodzina (gdzie jest reszta informacji, np. o wuju Tamie, babci, przybranych ciotkach itd.), co raczej średnio wygląda, a dorabianie do infoboxu kolejnych... "podpunktów" (i znowu nie wiem, jak to nazwać) mija się z celem.
Co o tym sądzicie?
Przykłady idą z Bleach wiki, jako strony, którą znam już dość dobrze. W żadnym wypadku nie usiłuję nikomu jej wciskać jako reklamy.
0 1
• 6/29/2013

Centrum Spoleczcnosci

Chcialbym uprzejmie doniesc, ze juz dzisiaj mozna znalezc na stronie glownej Centrum Spolecznosci, reklame naszej wiki, w postaci slidera.
0 1
• 6/20/2013

Ogłoszenie

Witam, chciałbym poinformować, że w dniach 21.06 do 08.07.2013 moja aktywność na wiki spadnie z powodu wyjazdu. Nie gwarantuję, że będę mógł codziennie pojawiać się na Tunele Wiki.
Liczę na wyrozumiałość.
0 1
Ten post jest zablokowany.
• 6/20/2013

Kategoria:Przegląd

Mam pytanie: czy Kategoria:Przegląd jest nam do czegoś potrzebna? Bo jeśli nie, mogę ją szybko usunąć, nie prowadzą do niej żadne linki ani nie jest przydzielona do żadnej ze stron.
0 1
• 6/17/2013

Wiki miesiąca?

Hej, co myślicie aby wystawić tą wiki do głosowania na wiki miesiąca? To, że przegramy, jest pewnie, ale sporo osób odwiedzi tą wiki, żeby ją zobaczyć, a ponadto inni użytkownicy powiedzą nam co powinniśmy zmienić na wiki.
0 5
Ten post jest zablokowany.
• 6/15/2013

Reklama Tunele Wiki

Hej, uważam, że powinniśmy stworzyć jakąś reklamę dla naszej wiki, aby stała się bardziej popularna oraz miała więcej użytkowników. Dlatego uważam, że powinniśmy kandydować do spotligtu oraz slideru na stronie głównej Centrum Społeczności.
Spodziewam się, że jesteśmy tym zainteresowani. Ja mógłbym się zająć formalnościami, jednak potrzebne jest zdjęcia promujące wiki w formatach:
255x123
670x360
Dlatego, jeżeli macie jakieś zdjęcia, pasujące do tych rozmiarów i o tematyce Tuneli, zachęcam do ich wstawienia.
Jeżeli, komuś nie pasuje moja propozycja, zachęcam do komentowania. :)
1 6
• 2/1/2017

"Naziści we wnętrzu Ziemi" :D

Możecie uwierzyć lub nie, ale w 2012 roku być może znana wam (mi niestety znana bardzo dobrze) wytwórnia Asylum wyprodukowała diabelski pomiot zwany potocznie "filmem niskobudżetowym" albo po prostu filmem klasy Z. Film ten nazywa się, uwaga... Naziści we wnętrzu Ziemi. Przypadek? Nie sądzę.
0 0
• 6/8/2013

Estetyka artykułów

Witam, chciałbym poznać waszą opinię na temat moich propozycji zmian w estetyce artykułów.
Jak zacząłem przeglądać artykuły od razu zwróciłem uwagę na powtórzenie. Chodzi mi o to, że na przykład artykuł Eddie zaczyna się "Styks..." a w dalszej części artykułu jest nagłówek "Rasa" = Styks. Według mnie nie powinno się stosować tego typu powtórzeń. Podobnie powinno się postąpić w nagłówku "Rodzina". Takie informacje według mnie powinny się znaleźć w infoboxach.
Kolejną propozycją jest zlikwidowanie spoilerów. Ta wiki jest o książce i musi zawierać informacje z książki. Jeżeli nie chcecie ich likwidować, można stworzyć spoiler na stronie głównej aby nie powtarzać go w każdym artykule.
Inną rzeczą, która mi się rzuciła w oczy to pozostawianie pustych miejsc. Na przykład przy artykule Will stworzono nagłówek "Charakter", który jest pusty. Według mnie powinno usuwać się takie nagłówki aby czytelnik Tunele Wiki, nie zwracał uwagi na braki.
Kolejna rzecz to wstawianie tego typu tekstów "Poniższe artykuły wymagają uzupełnienia". Zamiast nich powinno się wstawiać szablon Stub.
Co o tym myślicie?
0 10
• 6/17/2013

Układ strony głównej

Hej, chciałbym poznać waszą opinię, na temat nowego układu strony głównej, który przygotowani projektanci wiki.
Oto on: Link
Czy chcecie aby tak wyglądała nasza strona główna? Proszę abyście odpowiedzieli jak najszybciej, dlatego wyróżniłem ten wątek, a na odpowiedź będę czekał do dzisiaj do 21, ponieważ muszę odpisać czy będziemy zainteresowani tym układem.
Według mnie jest on ładniejszy od dotychczasowego, stworzonego przeze mnie.
0 5
• 6/3/2013

Pierwszy post na forum :)

Przede wszystkim chciałem bardzo podziękować Astorowi1914 za to, że zmienił Tunele Wiki tak, aby była bardziej przystępna dla odwiedzających.
Ponadto gratuluję awansu Looney M. na administratorkę.
0 2